Açıklama

Model: Beltone Reach
Fiyat: 0 TL

Beltone Reach farklı bir dokunuş verir
Herşeyin mümkün olduğu hissini hatırlıyor musunuz? Güveninizi mi kaybediyorsunuz? Beltone Reach ile tekrar aynı hissedebilirsiniz. Yüksek kalite yeni seri işitme cihazlarımız esas işitme ihtiyaçlarınız için fazladan yol katetmiştir. Hayatta fark yaratan şeyler Beltone Reach hayatta gerçekten fark yaratan şeylerden zevk almanızı sağlar.

Güven
Yeni dizayn, çok küçük ve kozmetik olarak çekici işitme çözümlerinden birini seçebilirsiniz. Belirli bir güven duygusu kazanırsınız.

 

Anlamak
Beltone Reach otomatik olarak seslere odaklanıp sohbetlere tam anlamıyla katılmanızı sağlar. Daha önce hiçbir kelime böyle duyulmamıştı.


Özgürlük
Beltone Reach yeni bir ortama geldiğinizde kendini otomatik olarak optimal amplifikasyon seviyesine ayarlar. Size benzersiz bir özgürlük duygusu verir.

 

Huzur
Beltone Reach’in benzersiz özelliği sayesinde tinnitus sorununuz hafifler.

Huzurlu olmanın zevkini çıkarırsınız.

Küçük , Şık, Kibar

Beltone Reach, yeni kullanıcı dostu ve farkedilmez dizaynıyla mevcuttur. Modeller düşündüğünüzden küçüktür ve kıvrık yapısıyla en iyi konforu sağlar. Beltone Reach modelleri özellikle ince ve hafiftir, kulağınızda ağırlık yapmaz ve gözlükle birlikte kullanılabilir.

Seçim lüksü
17 farklı renkten birini seçin. Saçınızla, derinizin rengiyle uyumlu kulağınızın arkasında kaybolan rengi bulun.

 

Sizin için hangisi konforlu?
3 farklı Beltone Reach işitme cihazından birini seçin:

Kulak-İçi-Alıcı (RIE)
Bu model piyasadaki en küçük olandır ve işitme kaybının seviyesinden bağımsız olarak size uyum sağlayabilir. Alıcının kulak kanalına yerleştirilmesiyle ve çok ince bir tüpün kulak arkasındaki parçaya birleştirilmesiyle neredeyse görünmezdir.

Kulak-Arkası (BTE)
Bu yeni dizayn, işitme cihazını benzer tiptekilere göre çok daha küçültmüştür. Neredeyse görünmeyen konforlu bir kullanım sunar.

 

Özel-yapım Kulak-İçi (ITE)
İşitme cihazınızın kulağınızın içine yerleşmesini isterseniz, Beltone Reach, işitme kaybınıza uyan, isteklerinize göre özellikler barındıran birçok seçenek sunar.